Prihlasovanie detí do MŠ na šk. rok 2024/2025:

Oznamujeme rodičom, ktorí majú záujem o prihlásenie dieťaťa do MŠ na školský rok 2024/2025, môžu tak urobiť v termíne od 02. mája do 31. mája 2024.
Vypísané prihlášky môžu priniesť osobne do MŠ, zaslať poštou na adresu Základná škola s materskou školou Rabča, Školská 438, 029 44 Rabča, prípadne mailom na adresu: msrabca@gmail.com .

Tlačivo je dostupné na stiahnutie na stránke školy /v časti Dokumenty na stiahnutie/, FB stránke materskej školy a tiež v triedach MŠ u pani učiteliek.

Vyplnené tlačivo musí obsahovať: osobné údaje o dieťati, osobné údaje o zákonných zástupcoch, potvrdenie všeobecného lekára a priloženú prefotenú kartičku poistenca.

V prípade, že jeden zo zákonných zástupcov nemôže zo závažných dôvodov podpísať žiadosť, prikladá k prihláške Prílohu1.

Ďakujeme!

Materská škola Rabča
vypracovala: Bc. Terézia Klinovská
Vytvorené službou Webnode